• Обновено
Prett Прекрасна Жените Свадба БЕСПЛАТЕН превозот> >>> s015 Beautifulgift ААА 14mm црно бела жолта Сива Розова Школка Бисер Ѓердани

Prett Прекрасна Жените Свадба БЕСПЛАТЕН превозот> >>> s015 Beautifulgift ААА 14mm црно бела жолта Сива Розова Школка Бисер Ѓердани

Rating 
DEN 641.00
DEN 1001.28
-36 %

Залиха
Во магацинот.


Добредојдени сте да Купите трговија на Големо
Трговија на големо Позитивно цена член
Боја : pls проверете на сликата
Ова е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!
Интегритет + бренд + услуга = 100% задоволство
Ние се продаваат бебето фабриката за производство, direct-to-купувач! Спаси многу во средината на продажниот циклус и оперативни трошоци, ние може да ви овозможи да се добие најниска цена супер platinum искуство.Таквите предмети не се сите handcrafts, рачно изработени од страна на локалните Тибетански или Непал занатски користење на Тибет Сребро и природни камења, како што се Тиркизна, Корали, Ахат, кристално итн. ако луѓето носат такви подобрување и прекрасни рачно изработени накит, како накит може да се добие добар дух од природата. но, лепење точка е ако можете да го најдете вашиот сопствен чиста земјиште во твоето срце и Тибет на вашиот ум !
превозот
Поштенски услуги во Кина се Стекнат за 12-25 дена,
EMS за Постигнување на 7-14 дена,
DHL за Постигнување на 4-10 дена,
трговија на големо продажба промоција евтини
Политики
Сите предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата. Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување. Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот.
ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот. Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика.

Основни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Сива, Розова, Злато
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ААА
Бисер Форма:
Совршено Круг
Pendant Големина:
cm
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Злато Позлатен
Должина:
Inch
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди