• Обновено
Моден Љубов Кристал Бесконечност Хривнија за Жени Микро ЧЕШКА го Отвори Слика 8 Симбол Синџир Нараквици Неколку Вечноста Накит bileklik

Моден Љубов Кристал Бесконечност Хривнија за Жени Микро ЧЕШКА го Отвори Слика 8 Симбол Синџир Нараквици Неколку Вечноста Накит bileklik

Rating 
DEN 73.00
DEN 91.20
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Моден Љубов Кристал Бесконечност Хривнија за Жени Микро ЧЕШКА го Отвори Слика 8 Симбол Синџир Нараквици Неколку Вечноста Накит bileklik Опис на Производот
Предмет Тип : Хривнија
Парична казна или Мода : Мода
Поставување Тип Павер Поставување
Пол : Жените
Метали Тип На : Нерѓосувачки Челик
Број На Модел : Бесконечност Хривнија B005
Ѓердани Тип : Pendant Ѓердани
Синџир Тип : Линк Синџир
Затворач Тип : Hummer
Обликотшема : Бесконечност
Стил : Трендовски
is_customized : Да
Материјал : Метал
Функција : Накит
Компатибилност : никој
Пад На Превозот : Да
is_customized : Да
Повод : Партија Свадба Ангажман Подарок
Боја : Златна Боја Сребрена Боја Се Зголеми Златна Боја
Стил : Класичен,Тренди,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
Материјал : Бакар
Експрес Слободен Испорака : Нарачка>150Слободни ПРОЗОРЦИDHLТНТЕМСFEDEX
Дизајн : Љубов Кристал Бесконечност Хривнија за Жени
Место на Потекло : Кина (Копно)
Слика Покаже :
1. Објектот Ќе биде Објавено во рок од 1-2 Дена по Плаќањето е Завршено. Ве молиме Бидете Сигурни дека Вашата Адреса за е Точно.
2. Вашата Цел Секогаш се Испраќаат од страна на Меѓународните Пост. Воздухот Mail. Исто Како Кина Пост Воздухопловната / HK Пост Воздухопловната. Тоа Ќе Биде Потребно За
20-60 Денови за Испорака. Ние Може да го Користат ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ за Побрза Испорака (3-7 Дена) . Ве молиме Контактирајте со нас за Повеќе Детали
Дополнителен Товар.
3. Сите Предмети Ќе биде Транспортирана Со Внимателни Пакување за да се Заштити и да се Обезбеди Безбедност за Време на Испорака.
4. Како што сите Знаеме дека International Shipping Бара Повеќе Комплицирано Превозот Процедури, Како што и Двете Земји
Царинските Транзит Станици и др., тоа Веројатно Ќе Потрае Подолго Време За Вашите Елементи за да се Дојде до Крајната Дестинација. Многу
Го цениме за Вашето Разбирање на оваа Неконтролирано Прашање.
5. Увозни Давачки / Даноци Не се Вклучени во Точка Цена или на Превозот Обвиненија. Овие Трошоци се на Купувачот Одговорност.
1. Ние Ќе бидеме Одговорни за Било какви Штети или Загуби Настанати во Превозот на Процесот.Ако Не Го Добиете Вашиот Објект На Време
Ве молиме Контактирајте со нас Веднаш, за Понатамошна Помош.
2. Купувачите Се Бара да ги Преземат Слики на Оштетениот Објект. Ние Ќе Ви Даде Брз Размена или Наплата.
4. Ве молиме да Забележите дека Големина и Боја Застапеност Се Предмет на Производство на Варијанса И Не Може да биде Точно .Исто така, Имајте на ум дека
Следи Прилагодувањата Може да се Разликува Од Компјутер на Компјутер и Може да ја нарушат Вистинските Бои.
1. Ние Ќе Остави Позитивни Повратни информации за Вас, А Ние ги Цениме Вашите Пет ѕвездички Позитивни Повратни информации откако Ќе се Примени предмети.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Бренд Име:
GATTVICT
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Бесконечност Хривнија B005
Функција:
накит
Компатибилност:
Никој
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни ПРОЗОРЦИDHLТНТЕМСFEDEX
боја:
Злато Боја Сребрена Боја Се Зголеми Златна Боја
is_customized:
Yes
Повод:
Партија Свадба Ангажман Подарок
Материјал:
Бакар
Стил:
Класичен Трендовски Романтична Повремено Спорт Мода
Место на Потекло:
Кина (Копно)
дизајн:
Љубов Кристал Бесконечност Хривнија за Жени
Пад на превозот:
Yes
Име:
Моден Љубов Кристал Бесконечност Хривнија за Жени Микро ЧЕШКА го Отвори Слика

Најдобри понуди