• Обновено
8/8.5/9 должина кул мажи/момчето од не ' рѓосувачки челик змеј синџир пол мажи накит нараквици алки & панк

8/8.5/9 должина кул мажи/момчето од не ' рѓосувачки челик змеј синџир пол мажи накит нараквици алки & панк

Rating 
DEN 840.00
DEN 1199.52
-30 %

Залиха
Во магацинот.


должина 1=8 инчен(20.32 см)
должина 2= 8.5 инчен(21.59 см)
должина 3= 9 инчи(22.86 см)

Основни карактеристики

Метална боја:
должина 1, должина 2, должина 3
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Панк
Затворач Тип:
Лесно-кука
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
sb016
Материјал:
Никој

Најдобри понуди