• Обновено
панк кул мажи/момчето од не ' рѓосувачки челик черепот & зголеми синџир пол мажи накит нараквици алки

панк кул мажи/момчето од не ' рѓосувачки челик черепот & зголеми синџир пол мажи накит нараквици алки

Rating 
DEN 840.00
DEN 1199.52
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Панк
Обликотшема:
Скелетот
Затворач Тип:
Лесно-кука
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
sb023
Материјал:
Никој
Должина:
21.7cm (8.54 inch)

Најдобри понуди