• Обновено
класичен панк сатен мажи/момчето од не ' рѓосувачки челик синџир пол мажи накит нараквици алки

класичен панк сатен мажи/момчето од не ' рѓосувачки челик синџир пол мажи накит нараквици алки

Rating 
DEN 974.00
DEN 1391.52
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
SB055
Материјал:
Никој
Должина:
20.4cm(8.03 inch)

Најдобри понуди