• Обновено
Роуз Златна боја Кристал Кристал Претерани Копче Бакнеж Круна шарм синџир Нараквици & Накит, Модни Накит за жените MLY4966

Роуз Златна боја Кристал Кристал Претерани Копче Бакнеж Круна шарм синџир Нараквици & Накит, Модни Накит за жените MLY4966

Rating 
DEN 122.00
DEN 143.52
-15 %

Залиха
Во магацинот.


18 K Розово Злато Позлатен Кристал Кристал Претерани Копче шарм синџир Нараквици & Алки
Материјал : Алуминиум 18 K Злато Позлатен, Увезени Австриската Кристално
Хривнија Синџир Должина : 17cm+7 CM
Тежина : 45g/парче

Основни карактеристики

Бренд Име:
Мис Дама
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Метални Легури
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
копче
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
MLY4966
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
24cm
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри понуди