• Обновено
кул мажи/момчето од не ' рѓосувачки челик синџир пол мажи накит нараквици алки & панк

кул мажи/момчето од не ' рѓосувачки челик синџир пол мажи накит нараквици алки & панк

Rating 
DEN 840.00
DEN 1199.52
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Панк
Затворач Тип:
Лесно-кука
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
sb019
Материјал:
Никој
Должина:
21.4cm (8.42 inch)

Најдобри понуди