• Обновено
DIANSHANGKAITUOZHE 10Piece Злато Гроздобер Bownot Нараквици За Жени, Девојки Симпатична Рака Синџир Јазол Femme Нараквици & Алки Bff

DIANSHANGKAITUOZHE 10Piece Злато Гроздобер Bownot Нараквици За Жени, Девојки Симпатична Рака Синџир Јазол Femme Нараквици & Алки Bff

Rating 
DEN 598.00
DEN 672.00
-11 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
DIANSHANGKAITUOZHE
Обликотшема:
bowknot
Метали Тип:
Бакар
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
b002
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Никој
Функција:
Декорација
Производот:
Нараквици
боја:
Злато Позлатен/сребрена позлатен/розово злато позлатен
MOQ :
10pcs/многу
експрес:
бесплатен превозот од кина пост воздух mail
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
b002
Материјал:
Бакар
Должина:
15cm+5cm
Број На Модел На:
b002
Стил:
Романтични

Најдобри понуди