• Обновено
RainSo Исцелување Магнетни Хривнија Мажи Жена Титаниум Здравствена Заштита Магнет Сребрени Златни Нараквици & Алки Рака Синџир Хривнија

RainSo Исцелување Магнетни Хривнија Мажи Жена Титаниум Здравствена Заштита Магнет Сребрени Златни Нараквици & Алки Рака Синџир Хривнија

Rating 
DEN 862.00
DEN 1325.28
-35 %

Залиха
Во магацинот.


Ако купувате 10pcs нараквици , ние може да испрати хривнија како подарок до вас.
Материјал Титаниум со Магнети Големина/Должина 21.7 cm/pc (6.5-8.5"/pc) Weigth 50g/pc Ширина 10-15mm (0.47") парична Казна или Мода Мода Хривнија Титаниум Хривнија Кина Боја на Сребро Пазар на ЕУ,САД,Австралија и така на Родова Жена,маж,Унисекс,љубители' Пакување Електростатско филм/opp вреќа Промоција Секоја Година неколку стилови со цена 30 -50% надолу
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. * Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни храна
-назад за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има extr
-emely витално значење за нас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Ви благодариме за разбирањето!
1. Можете да не контактирате преку trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас,ние ќе одговориме на u во рамките на
24 часа.
2. Нашите работно време : GT AM 9 : 00~18 : 00 часот од понеделник до петок.
Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш
одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа. Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа. Ве молиме да бидете трпеливи!
Ви благодариме!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
OTB-064SG
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Титаниум
Бренд Име:
Rainso
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Функција:
Био Енергија magnetotherapy
Големина:
Должина

Најдобри понуди