• Обновено
Хип Хоп Жолто Злато Исполнет Mens Wristband Хривнија Синџир 21cm

Хип Хоп Жолто Злато Исполнет Mens Wristband Хривнија Синџир 21cm

Rating 
DEN 759.00
DEN 948.48
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Нашиот принцип : Добар Квалитет, Евтини во Цената, Најдобра Услуга!
Добредојдовте на место на ред! споделување на вашата љубов да вашата љубов луѓе
Ставка Опис
Состојба : 100% Сосема Нов ,никогаш не се носи
Материјал : 24k злато исполнет хривнија
големина : 21cm(8.26")*1.7 cm
тежина : 37grams
Квалитет : со висок
Никел слободни, не се алергични, не е лесно да се оцрни
Сите објектот со Убава бесплатен подарок кутија. Она што е исполнет злато
Злато Исполнет Накит е густа (за 25mil) солидна слој на квалитетот злато топлина врзани на внатрешна полу-скапоцени метали од страна на напредни машински процес. Таа ги има сите голема карактеристики на цврстиот златен накит без цена . Ве молиме не се споредуваат злато исполнет накит да позлатен накит (обично само 3 мили слој) како што не постои споредба, злато исполнет е многу повеќе вредни и оцрни отпорни од позлатен. Тоа не шушка надвор, дупка или бојата. Тоа е исклучително долготрајни и ако згрижени ќе ви трае цел живот.
Злато исполнет накит е поекономична алтернатива за цврсти златен накит! Но, ве молиме да се свесни за тоа не е солидна златен накит!
Она што е начин да се грижи за злато исполнет накит?
A. Користете памучна крпа за полски накит да се одржуваат чисти и светли.
Б. се Ангажирани во тешки рачна работа или земање на бања, се препорачува да се отстрани накит.
В. кога не се носи, ве молиме запечатување накит, за зачувување по користејќи памук или ткиво за да го избришете влага и нечистотија. е Electroplated, е уште еден чекор надолу во квалитетот.
Превозот
1. САД, трае околу 20-25days да пристигнат тука Преку Кина пост e Packet;
2. другите земји обично трае околу 30-45 дена да се вашата рака Преку Кина пост Воздух парцела , но Русија, Јужна Америка, Африка, обично трае околу 35-55 дена да се вашата рака;
3 . ние исто така нудиме 11-15 дена Преку Кина пост ЕМС Брза испорака, ако сакате да брод објектот преку овој метод во брзање, ве молиме пишете ни на првиот.
4.Ние брод вашата предмети во рок од 3-4 дена, откако доби расчисти исплата, ги исклучува викенд и празници. КАКО што сите знаеме, времето за испорака зависи од испорака Компанија и локалните обичаи/давачки, или временските услови, итн.се надевам дека ќе се разбере неконтролирано превозот време, ако не можете да примите објект во времето , ве молиме контактирајте со нас на прв и ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за што побрзо .
Враќање
Вашето задоволство е наш приоритет. Враќа се достапни во рок од 24 дена по објект е примена. Сите предмети МОРА да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат или да се измени. Ние не ги обесштетува се врати превозот обвиненија.
Повратни информации :
Вашето задоволство е најважно во нашиот бизнис! Откако ќе ги задоволи вашите објектот, ве молиме оставете ни Позитивни Повратни информации и висок НСД резултат, што е многу важно за нас! Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме на прво пред да замине било Неутрален или Негативен Фидбек.

Основни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Стил:
Панк
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
21cm
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
адвокатско,машки,младоженецот,сопруг,пријател
Occassion:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Божиќ
Големина:
210mm*17mm
Материјал:
злато исполнет бакар
Тип:
нараквица,синџир,линк,зглобовите,накит,подароци,додатоци
Попуст:
повеќе 3pcs,добиете 10% попуст
Пакет:
Подарок кутија
Место на Потекло:
Ји Ву, Кина (Копно)
Функција:
Висок Квалитет Ниска Цена Големи Залихи Бесплатен Превозот
Должина:
21cm

Најдобри понуди