• Обновено
панк кул зголеми черепот мажи/момчето од не ' рѓосувачки челик синџир пол мажи накит нараквици алки

панк кул зголеми черепот мажи/момчето од не ' рѓосувачки челик синџир пол мажи накит нараквици алки

Rating 
DEN 1008.00
DEN 1439.52
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Панк
Обликотшема:
Скелетот
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
sb034
Материјал:
Никој
Должина:
22.2cm (8.74 inch)

Најдобри понуди