• Обновено
Rivca Snap Копчето Хривнија&Алки Накит Најнов Дизајнер Античките Сребро Позлата Шарм Хривнија За Жени Божиќ Подарок P01041

Rivca Snap Копчето Хривнија&Алки Накит Најнов Дизајнер Античките Сребро Позлата Шарм Хривнија За Жени Божиќ Подарок P01041

Rating 
DEN 323.00
DEN 460.80
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Метална боја:
Mixcolour
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Snap Копчето
Поставување Тип:
Канал поставување
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Функција:
NO
Компатибилност:
NO
Материјал:
Бакар
Синџир должина:
Одговара 21.5 cm
Должина:
adjustable

Најдобри понуди