• Обновено
Принцезата слатка лолита culottes чичко цвет Јапонски стил Колеџ стил чипка Чиста боја везови памук culottes UF13

Принцезата слатка лолита culottes чичко цвет Јапонски стил Колеџ стил чипка Чиста боја везови памук culottes UF13

Rating 
DEN 1426.00
DEN 1584.00
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Почитувани нашата Принцеза,
Ние сме многу жал ми е да се забележи дека во превозот компанија ќе биде остатокот од 2-10 додека 2-28, па ако сакате да нарачате, ве молиме почекајте за испраќање до 2015-2-28 со трпение да предизвика Кинеската нова година. Ако цел на нашите објекти,тоа ќе биде испратено подоцна или превозот обработка ќе биде побавно од нормалниот превозот, за велејќи жал ми е за вас,ние ќе ви испратиме слатки подароци за слободни ,или можеме да им даде на некои попуст според вашата нарачка,ве молиме почекајте неколку дена со трпение,ви благодарам многу. значи, Ако лаже за да цел и превозот време не е доволно,ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот надвор време за 20days,тоа е многу лесно да се направи, како што е подолу,ви благодариме за вашата помош :
Почитувани принцеза,
Цел ≥ 50$,стоки>3, ќе обезбеди бесплатен превозот од Кина пост(да може да се Меша)!(Чевли,кеси,како една тежина над 0.5 kg стока,не во оваа активност.) Цел 1, ние ќе минус превозот цена, во согласност со реалните тежина.
Не одговара на бојата
Бојата разликата може да биде предизвикан од други причини, како што се прикажува, осветлување, боја на позадината reflectance, но ако мислите дека приемот на објектот е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас да се види дали на враќање или надоместок биде можно.
Случаен
Повеќето од multicolor или повеќе видови стоки можете да изберете,но дел од стоката ќе биде случаен deliveried.
Ве молиме забелешка боја или тип сакате во коментар и прашува ни дали ќе може да се избере пред да го купат.Ако не можете да го прифати тоа,немојте да се купи,ви благодариме за вашето разбирање.
Обичај
Дел од стоката се обичај,ние треба 3-8days или повеќе и подолго време за да се подготви за вас,ве молиме бидете сигурни дека имате доволно време за чекање.
Превозот
Кина Пост Воздух Пошта е евтино, но бавно.Нормално, тоа ќе ве однесе околу 10-25 работни дена,ако сте во брзање,ве молиме изберете другите.(ЕМС : за 5-10days)
За данок на
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Но, ние може да забелешка на поштенски парцела како ПОДАРОК и прогласи ниска вредност за вас.
Политика На Враќање
1. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот,ве молиме вратете го во рок од 30 дена. Врати пратката цена на купувачот одговорност.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот.
Повратни информации
1. Повратни информации е многу важна за нас. Ние веруваме дека можете да уживате во добра купувачот искуство со нас. Ако сте задоволни со нас, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 Star .
2. Ако чувствувате било незадоволство од, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас да ни ја даде втора шанса за да се поправи тоа, пред да одлучи да го напушти било неутрален или негативен фидбек.

Основни карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Панталона Стил:
Шорцеви Здолништа
Одговара Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Геометриски
Половината Тип:
Ниска
Материјал Состав:
Памук
Материјал:
Памук
Бренд Име:
loliloli yoyo
Декорација:
Чипка
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Стил:
Повик

Најдобри понуди