• Обновено
QIFU Уникатен Деликатна Дома Декор Паун figurine Накит Случај Дизајн Trinket Кутија паун figurine

QIFU Уникатен Деликатна Дома Декор Паун figurine Накит Случај Дизајн Trinket Кутија паун figurine

Rating 
DEN 864.00

Залиха
Во магацинот.


започнете Цена : $18.00 Цена : $17.00 Цена : $16.50 Цена : $18.00 Цена : $16.00 Цена : $18.00
крајот Уникатен Деликатна Дома Декор Паун Накит Случај Дизајн Trinket Кутија Магнет Метал Занает
Спецификации : Големина(cm) : 7.5*8*9.5 L*W*H Материјал : Pewter легура/Rhinestones/глеѓ масло/магнети ОЕМ добредојде
Карактеристики : Направен од најдобрите pewter легура со сребро или злато позлата Насликани од страна на прирачник за работа и монтирани со дијамант Различни бои и димензии се достапни Таписерии изработка и атрактивен дизајн. Контактното пакување : една opp вреќа и го стави во еден исклучителен подарок кутија
Ние сме производител за метал занаети, Ако треба метал занаети за партијата на подарок, бизнис подарок,свадбен подарок или друга продажба,Само контактирајте со нас. Имаме евтини, на големо цена за вас .
Детали за контакт
Телефон/Whatsapp : 0086+13989837777 Мајк
Somos productor де productos artesanales де метал, si usted necesita productos artesanales де метал para la fiesta де regalos, regalos empresariales, regalos де boda о cualquier otra venta, самостојна en contacto con nosotros. Tenemos precio barato ал por градоначалникот став usted.
Detalles де contacto
Movil / Whats App : 0086 + 13989837777 Мајк
Ние се надеваме да ја изразиме нашата желба да влезат во долгорочни деловни односи со вас, и конкурентни цени и висок квалитет се ветувачки. Вашата поддршка и доверба се нашата мотивација да се направи напредок continuousl
Facoty Директна Продажба
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел
вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во 3 - 10 дена откако вашата уплата е
завршени. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки поради
разликите во Царинење Време во поединечни земји, кои може да влијаат на начинот на
брзо вашиот производ ќе бидат прегледани. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите
дополнителни Царински Давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашиот
земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата
превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увоз
даноци, и купувачи се одговорни за Царински Давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти, најдобро што може. Ние ќе рефундирање на дека ако
враќање на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Сепак,
купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако
објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе биде одговорен за
таква штета или загуба. И ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обидете
да се поднесе тужба против логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Основни карактеристики

Бренд Име:
qifu
Стил:
Народната Уметност
Тема:
Животните
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Кина
боја:
Златна и сина
Сертификат:
ISO9001 &ISO14001
is_customized:
Yes

Најдобри понуди