• Обновено
крстот Бод уред алатки ножици ја воочи големината и threader refills 19CM везови игла везови круг

крстот Бод уред алатки ножици ја воочи големината и threader refills 19CM везови игла везови круг

Rating 
DEN 411.00
DEN 734.40
-44 %

Залиха
Во магацинот.


Важни информации за Купувачите : кога ќе примите цел ве молиме проверете го тоа пред да се регистрирате цел.Ако пакетот е ОШТЕТЕНА или не одговара со цел што си ја купил,тогаш ве молиме ОДБИЕ нарачката.Ако не ги проверите цел пред прифаќање на цел потоа подоцна се најде таму е проблемот или dismatch тогаш ние НЕ презема било каква одговорност и Нема враќање на купувачот.

Основни карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
Крстот-Бод

Најдобри понуди