• Обновено
трговија на големо крстот бод алатки hydrotropic рефил крстот бод сликарство пенкало црвена и сина

трговија на големо крстот бод алатки hydrotropic рефил крстот бод сликарство пенкало црвена и сина

Rating 
DEN 440.00
DEN 785.76
-44 %

Залиха
Во магацинот.


Драг пријател,имаме црвена ,сина боја ве молиме да ни оставите порака, која боја ви се допаѓа, Ако не ви остави порака , ќе испрати по случаен избор

Основни карактеристики

Тип:
Молив
Употреба:
Крстот-Бод
Материјал:
перо

Најдобри понуди