• Обновено
Браќа Пејач Juki скок домаќинство електрични мултифункционален машина за шиење presser нозе Жакард Везови

Браќа Пејач Juki скок домаќинство електрични мултифункционален машина за шиење presser нозе Жакард Везови

Rating 
DEN 36.00

Залиха
Во магацинот.


Домашните машина за шиење делови presser нога Дополнителните Нога 9906-1
ако не се врвен квалитет ,100% пари гаранција за gurantee !!
ние само што нудат врвен квалитет presser нога ,ако купите лош квалитет presser нога, тоа ќе му наштети на вашата машина и да се направи вашиот шиење производ лошо , професионални шиење продавница е вашиот најдобар избор
Креирај еден-на-еден вид на декоративни површината embellishments кои изгледаат и се чувствуваат како жанила-тип текстури. Ова е совршено нога да лесно да се создаде циклуси, fringe, и преданија fagoting. Тоа може да создаде 3-D циклуси и на работ со еден цик-цак бод, ова нога дури и може да се користи за правење точна шема ознаки.
За информации за тоа како да го користите овој presser нога,
Компатибилен со Janome Машина за Шиење Модели :
2040, HF3022, 6260 QC, 4048, 8048, 8080, DC2007 LE, DC3018, DC3050, HF3000, HF8077, 7061 NX, 7330, HT2008, JP720, JP760, MC2400, MC3000, MC3500,MC4000, MC4400, MC4800, MC4800 QC, MC4900 QC, MC5001, MC5002, MC5500, MC6000, MC6300 P, MC6500 P, MC7000, MC7500, MO200, DC1050, DC2010, DC2011, DC4030, DC5100, MC5200, AQS2009, 3160 QDC, 2160 QDC, JNH1860, HF8050, CE2200, ML3023, ME4018, 4045 LX, 4045 NX, 4119(Quilter s delight), ME4123, 4618 LE, 4623 LE, 6019 QC, 6125 QC, DE5018, DE5024, DE5124, DS3500, HD-3000, HF4045 LX, Хармонија 4052 LX, Шие Прецизни, DX502, 509, 521, 525 S, 625 E, 652, 653, 659, 660-Jem Злато, 661-Jem Злато 2, 662-Jem Сребро, 712 T, 7318, 808, 808 A, ME4014, HF5024, S-3015, Г-3015, Г-5027, S-3023, NH2014, S-650, S-750, S-950, SD2014, S2015, DX2015, SS2015, SW2018 E, DX2022, DX2030, SL2022, SR2000, SR2100, My Style100, 665-Jem Злато III, 661 G-Jem Злато Плус, Sewist 500, HF5812
Универзална Машина За Шиење Snap На Дополнителните Presser Нога
Ние снабдување со толку многу домашни машина за шиење делови за целиот свет, со добар квалитет и конкурентна цена.
Сите други intrest, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ЗА ПРЕВОЗОТ
Ако купите многу предмети(повеќе од 5), се чувствуваат слободни да не контактирате за да им даде попуст на пратката
ако купите 1kg ,повеќе од 100можете да изберете брод од страна на fedex,DHL и ЕМС
тоа е многу безбедно и брзо од кина пост,и може да следење
1kg до Бразил и Русија со ЕМС цена 45kg на велика БРИТАНИЈА и САД, Канада, Шпанија цена 35usd
Од 21kgr. во САД од страна на FEDEX чини само 138 ДОЛАРИ
ако можете да купите повеќе од 2000ние може да ви даде половина цена на сите наши производи
многу од ebay продавница купите од нашата компанија,ние сме на врвот снабдувач на sparts на светот
и ние исто така нудиме да пејач и брат компанија во различни countrys

Основни карактеристики

Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
машина за шиење

Најдобри понуди