• Обновено
Домашните машина за шиење делови Presser Нога Hemmer Нога (W) Snap На 7307W За Janome

Домашните машина за шиење делови Presser Нога Hemmer Нога (W) Snap На 7307W За Janome

Rating 
DEN 67.20

Залиха
Во магацинот.


Домашните машина за шиење делови Presser Нога Hemmer Нога (W) Snap На 7307 W
Опис : Универзална Машина За Шиење Snap На Hemmer Presser Нога
Ние снабдување со толку многу домашни машина за шиење делови за целиот свет, со добар квалитет и конкурентна цена.
Сите други intrest, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ЗА ПРЕВОЗОТ
Ако купите многу предмети(повеќе од 5), се чувствуваат слободни да не контактирате за да им даде попуст на пратката
ако купите 1kg ,повеќе од 100можете да изберете брод од страна на fedex,DHL и ЕМС
тоа е многу безбедно и брзо од кина пост,и може да следење
1kg до Бразил и Русија со ЕМС цена 45kg на велика БРИТАНИЈА и САД, Канада, Шпанија цена 35usd
Од 21kgr. во САД од страна на FEDEX чини само 138 ДОЛАРИ
ако можете да купите повеќе од 2000ние може да ви даде половина цена на сите наши производи
многу од ebay продавница купите од нашата компанија,ние сме на врвот снабдувач на sparts на светот
и ние исто така нудиме да пејач и брат компанија во различни countrys

Основни карактеристики

Тип:
Комплет За Шиење
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
Шиење

Најдобри понуди