• Обновено
Sy алатки Psrk мулти цел нож острат камен база општи прилагодливи рек лизга-отпорни strickenly багажник

Sy алатки Psrk мулти цел нож острат камен база општи прилагодливи рек лизга-отпорни strickenly багажник

Rating 
DEN 863.52

Залиха
Во магацинот.

детали за производот
материјал : пластични + Железо + Гума
големина : костим за 140-215mm должина камен
Камен не вклучувајќи
Добар фидбек од мојата продавница

Основни карактеристики

Тип:
Sharpeners
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ
Број На Модел На:
tdk
Бренд Име:
Sy алатки
Метал Тип:
острило база

Најдобри понуди