• Обновено
NUOTEN Бренд Популарни Нож Острилка Дијамант Карбид Волфрам Челик Керамички Нож Острат Кујнски Ножеви Дамаск

NUOTEN Бренд Популарни Нож Острилка Дијамант Карбид Волфрам Челик Керамички Нож Острат Кујнски Ножеви Дамаск

Rating 
DEN 216.00
DEN 240.00
-10 %

Залиха
Во магацинот.


NUOTEN Бренд Популарни Нож Острилка Дијамант Карбид Волфрам Челик Керамички Нож Острат Кујнски Ножеви Дамаск
1.Две функција нож за режа острилка.
2.Метал : Волфрам Челик.
3.Големина : 180*62*55мм
4.Пакување : Меур торба
Забелешка : Не се повлече напред и назад,само може да се повлече назад. Оваа острилка не се погодни за керамички нож,ве молиме да ги користат со претпазливост!
Ние знак режа острат страна и нож острат страна на производ
Ве молиме имајте на ум : There немаат следење на информации ако цел помалку од $5,ние ги користиме Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Плаќање
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Превозот
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.
Наплата
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Основни карактеристики

боја:
Црвена, Бела, Зелена, Црна, Жолта
Тип:
Sharpeners
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,LFGB,ОД FDA
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
NUOTEN
Број На Модел На:
НД-059
Метал Тип:
Волфрам челик
оригиналот на место:
Кина
useage:
нож острилка
is_customized:
Yes
лесен за користење:
Yes
боја:
Црвена/Црна/Зелена/Жолта
Тежина:
50g
Големина:
180*62*55mm
Употреба:
Се Повлече Назад
Manual (рачно) или Automatic (автоматски:
упатство
Материјал:
ABS пластика +Волфрам челик

Најдобри понуди