• Обновено
Бесплатен Превозот!!! 30sets/многу 31X18MM Tear Drop Стакло orbs Стакло шишенцето Шише со ментална капа DIY шарм Стакло Шишенцето Pendant

Бесплатен Превозот!!! 30sets/многу 31X18MM Tear Drop Стакло orbs Стакло шишенцето Шише со ментална капа DIY шарм Стакло Шишенцето Pendant

Rating 
DEN 954.00
DEN 954.24
-0 %

Залиха
Во магацинот.


ако имате било какви прашања,можете да ме контактирате.
Превозот
Регионот
Превозот Агент
Обработка & Испорака
САД, Канада
Кина пост воздух mail
15-20days
Велика БРИТАНИЈА, IR, Западна европа
Кина пост воздух mail
15-25days
Европски
Кина пост воздух mail
15-25days
Блискиот Исток
Кина пост воздух mail
15-25days
Австралија, Нов Зеланд
Кина пост воздух mail
15-25days
Азија земја
Кина пост воздух mail
15-25days
Африка земјата
Кина пост воздух mail
20-35days.
Јужна Америка
Кина пост воздух mail
15-20days
Политика За Наплата
100% Пари Гаранција за враќање на секој објект. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите. Целосна наплата вклучувајќи го и превозот ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано. Надоместокот ќе биде донесена откако предметот беше вратен на оригинална состојба.
Купувачот Го Плати Превозот Цена
Продавачот Го Плати Превозот Цена
Фото Doc. Предвидено
Размена На Располагање
Комуникација
Не им се допаѓаат/несоодветни
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Промена на стилот или боја
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Испраќаат погрешна предмети или бои
Yes
Yes
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Квалитетот Проблем
Yes
Yes
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Вештачки Причина
Никој
Никој
Никој
Никој
Неприфатливо
Увозни Давачки
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина. Тоа е вашата чест и одговорност.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
5mm отвори големина
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Бренд Име:
HAEQIS
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Стакло
Боја на капа база:
сребро позлатен/ 18K злато/ античкиот бронза
Еден сет:
една чаша со една капа

Најдобри понуди