• Обновено
Висок квалитет CZ шарм бесплатен Превозот срцето кристал шарм лебди locket birthstone шарм

Висок квалитет CZ шарм бесплатен Превозот срцето кристал шарм лебди locket birthstone шарм

Rating 
DEN 760.00
DEN 950.40
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Контактирајте не доколку сакате помалку од еден многу
Бесплатни изразат испорака ако цел износ стигнат до $300
Чувајте Дома :
Висок Квалитет CZ Раѓање камен
12 бои значи s 12 месеци
Големина : 5*5*3мм
1 lot = 120pcs камења ( секоја боја 10pcs )

Основни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
is_customized:
Yes
Стил:
Тренди
Материјал:
Кубен Циркони
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Број На Модел На:
JHC9353
Метали Тип:
CZ

Најдобри понуди