• Обновено
Вистински 925 Sterling Silver Шарм Љубов Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Приврзоци DIY Накит Срцето Со Кристално X262H20

Вистински 925 Sterling Silver Шарм Љубов Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Приврзоци DIY Накит Срцето Со Кристално X262H20

Rating 
DEN 576.00
DEN 676.80
-15 %

Залиха
Во магацинот.


SKU : X262
Потекло : Произведено Во Кина
Тип : 925 Sterling Silver
Тежина : 2.03 G
Бренд : GW парична Казна Накит
КАМЕЊА Материјал : ААА Циркон Камен
CUSTOMER REVIEWS & ПОКАЖУВА
1.Секоја цел не minmium бесплатен превозот од Кина Пост како стандардно.
2. бесплатни e Packet 5-20 дена ја испорача(износ над $100)
3.бесплатни Шведска пост или Холандија пост 10-40 дена ја испорача(износ над $100)
4.бесплатни Кина пост 20-60 дена избави.
5.Голема цел контактирајте со нас да уживате во слободен брза испорака се допаѓа;
6.За да се избегне обичај проблем ние ќе се прогласи како Подарок со ниска вредност.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
X262 joya фина missangas abalorioe kralen циркон bijoux boncuk pulsera
Бренд Име:
GW
Стил:
Тренди
Шарм Тип:
Срцата
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
925 Sterling silver

Најдобри понуди