• Обновено
12*27mm Легура Цвет педалата Шарм/Pendant Бакар со Антички Бронза/Сребрена/Црна/Злато Бои,DIY Hairpin Накит Наоди

12*27mm Легура Цвет педалата Шарм/Pendant Бакар со Антички Бронза/Сребрена/Црна/Злато Бои,DIY Hairpin Накит Наоди

Rating 
DEN 452.00
DEN 475.20
-5 %

Залиха
Во магацинот.

-23.99 /торба -13.99 /торба -25.99 /торба -27.99 /торба торба -24.99 /торба -6.99 /торба -15.99 /торба

Основни карактеристики

Метална боја:
Оригиналниот Бронза 50pc, Dullsilver 50pcs, Сребро 50pcs, Злато 50pcs, RoseGold 50pcs, Црна 50pcs, AntiqueBronze 50pcs, Измешани бои 50pcs
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Шарм Тип:
Цвеќиња
Број На Модел На:
цвет на возилото
Бренд Име:
zhanwSP
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар

Најдобри понуди