• Обновено
4PCS 12x15MM 24K Шампањ Златна Боја Галвански Месинг со Циркони Снегулка Шарм Приврзоци Висок Квалитет Diy Накит Додатоци

4PCS 12x15MM 24K Шампањ Златна Боја Галвански Месинг со Циркони Снегулка Шарм Приврзоци Висок Квалитет Diy Накит Додатоци

Rating 
DEN 248.00
DEN 281.28
-12 %

Залиха
Во магацинот.


Производ ID : 31037 Име на Производ : Снегулка Шарм Приврзоци Материјал : Месинг со Циркони
Боја : 24 K Шампањ Златна Боја Галвански
Големина : 12x15 MM дебелина 2 MM дупка 1.3 MM

Основни карактеристики

Метална боја:
Шампањ Боја на злато
Стил:
Тренди
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
31037
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Дувачкиот
Шарм Тип:
снегулка
Материјал:
Дувачкиот
боја:
24K Шампањ Боја на Злато
Големина:
12x15MM thickness 2MM hole 1.3MM
Количина:
4pcs
Стандард:
ЕУ Еколошки Стандарди

Најдобри понуди