• Обновено
BASEHOME 10pcs 35mm Цвет Коцки Шарм Pendant рачно изработени Материјал Шупливи Шарм Накит Конектор DIY Изработка на Накит

BASEHOME 10pcs 35mm Цвет Коцки Шарм Pendant рачно изработени Материјал Шупливи Шарм Накит Конектор DIY Изработка на Накит

Rating 
DEN 144.00
DEN 204.96
-30 %

Залиха
Во магацинот.


BASEHOME 10pcs 35mm Цвет Коцки Шарм Pendant рачно изработени Материјал Шупливи Шарм Накит Конектор DIY Изработка на Накит
Материјал : бакар
Големина : 35mm
Количина : 10pcs/многу

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
a672
Шарм Тип:
Цвеќиња
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
BASEHOME
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
35mm
Објектот:
шарм за изработка на накит
Материјал:
Бакар
Количина:
10pcs/многу

Најдобри понуди