• Обновено
64-1145 антички сребрен е оближена со цинк легура був dragonfly пчела гулаб hummingbird птица лебди шарм лабава diy модна монистра

64-1145 антички сребрен е оближена со цинк легура був dragonfly пчела гулаб hummingbird птица лебди шарм лабава diy модна монистра

Rating 
DEN 239.04

Залиха
Во магацинот.


различен тип имаат различни количина во еден пакет
64-1145-1 : 120pieces/пакет
64-1145-2 : 50pieces/пакет
64-1145-3 : 100pieces/пакет
64-1145-4 : 80pieces/пакет
64-1145-5 : 60pieces/пакет
64-1145-6 : 70pieces/пакет
64-1145-7 : 50pieces/пакет

Основни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Животни
Број На Модел На:
64-1144
is_customized:
Yes

Најдобри понуди