• Обновено
64-1142 антички сребрен е оближена со цинк легура најдобар пријател две дупка лебди шарм diy декорација мода лабава монистра

64-1142 антички сребрен е оближена со цинк легура најдобар пријател две дупка лебди шарм diy декорација мода лабава монистра

Rating 
DEN 239.04

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Стил:
Романтични
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Број На Модел На:
64-1142
is_customized:
Yes

Најдобри понуди