• Обновено
Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм Три-димензионални мали куќи 8 * 17 mm

Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм Три-димензионални мали куќи 8 * 17 mm

Rating 
DEN 264.00

Залиха
Во магацинот.


Реден Број : 40pcs/многу
Предмет БР. : 001789
Објектот Matetials : Цинк Легура
Главната Боја : Анти сребро.
Објектот Големина : 8*17mm(1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)
Објектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди ( Нараквица, нога синџир, џемпер синџир, ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети

Основни карактеристики

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Beadalon
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
001789
Шарм Тип:
Растенијата
Количина:
40pcs
Големина:
8*17mm
боја:
анти сребро.
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Најдобри понуди