• Обновено
Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм 5*25 се Надевам дека за да се поврзете

Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм 5*25 се Надевам дека за да се поврзете

Rating 
DEN 264.00

Залиха
Во магацинот.


Реден Број : 60pcs/многу
Предмет БР. : 001785
Објектот Matetials : Цинк Легура
Главната Боја : Анти бронза
Објектот Големина : 5*25 MM(1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)
Објектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди ( Нараквица, нога синџир, џемпер синџир, ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети

Основни карактеристики

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
001785
Бренд Име:
Beadalon
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Количина:
60pcs
Големина:
17*21MM
боја:
Анти Бронза
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Најдобри понуди