• Обновено
5PCS Антички Сребрен Алуминиум Вечер Сова Меч Форма Шарм Pendant Накит Одлуки Ѓердан Копче Синџир Додатоци 67*14*5mm 50595

5PCS Антички Сребрен Алуминиум Вечер Сова Меч Форма Шарм Pendant Накит Одлуки Ѓердан Копче Синџир Додатоци 67*14*5mm 50595

Rating 
DEN 133.00
DEN 238.08
-44 %

Залиха
Во магацинот.


Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!
Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда.
Точка Законик : 50595
Функција : J ewelry Одлуки,рачно изработени Занаетчиски,Вратот чипка/Телефон Додатоци Боја : Како на Сликата Прикажана-Антички Сребрен Материјал : Алуминиум Количина : 5 КОМПЈУТЕРИ Големина : 67*14*5mm(прибл.) Answer : ___________________________ Note : 1cm=10мм,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mm

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
GraceAngie
Број На Модел На:
50595
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Срцата
is_customized:
Yes
КОЛИЧИНА:
5pcs
боја:
антички сребрен
Големина:
67*14*5mm
Функција:
Накит Одлуки,Рачно Изработени Занаетчиски,Ѓердан/Телефон Додатоци

Најдобри понуди