• Обновено
D01688 ОЕМ ODM топла продажба Snap копчето одговара на оригиналот копчето хривнија за 18mm snap копчето хривнија

D01688 ОЕМ ODM топла продажба Snap копчето одговара на оригиналот копчето хривнија за 18mm snap копчето хривнија

Rating 
DEN 30.00
DEN 59.04
-49 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Rivca
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Должина:
18mm Snap button
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
копчето што одговара на оригиналот копчето хривнија
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
fit 18mm button bracelet

Најдобри понуди