• Обновено
D01689 ОЕМ ODM Snap rivca копчето одговара на оригиналот копчето хривнија одговара 18mm snap копчето накит одговара 18mm snap копчето накит

D01689 ОЕМ ODM Snap rivca копчето одговара на оригиналот копчето хривнија одговара 18mm snap копчето накит одговара 18mm snap копчето накит

Rating 
DEN 162.00
DEN 316.80
-49 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Бренд Име:
Rivca
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Должина:
18mm Snap button
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
копчето што одговара на оригиналот копчето хривнија
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
fit 18mm button bracelet

Најдобри понуди