• Обновено
D01365 ОЕМ ODM топла продажба snap притиснете studs

D01365 ОЕМ ODM топла продажба snap притиснете studs

Rating 
DEN 12.00
DEN 23.52
-49 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Rivca
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Должина:
18mm Snap button
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
притиснете studs
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
fit 18mm button bracelet

Најдобри понуди