• Обновено
D01988 ОЕМ ODM топла продажба snap Rivca копчето хривнија шарм притиснете го копчето хривнија

D01988 ОЕМ ODM топла продажба snap Rivca копчето хривнија шарм притиснете го копчето хривнија

Rating 
DEN 19.00
DEN 37.44
-49 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Rivca
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Должина:
18mm Snap button
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
fit 18mm button bracelet

Најдобри понуди