• Обновено
D01693 ОЕМ ODM топла продажба Snap rivca копчето одговара на оригиналот копчето хривнија

D01693 ОЕМ ODM топла продажба Snap rivca копчето одговара на оригиналот копчето хривнија

Rating 
DEN 23.00
DEN 44.16
-48 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Rivca
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Должина:
18mm Snap button
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
fit 18mm button bracelet

Најдобри понуди