• Обновено
P00067 ОЕМ ,ODM добредојдовте топла продажба копчето хривнија

P00067 ОЕМ ,ODM добредојдовте топла продажба копчето хривнија

Rating 
DEN 302.00
DEN 432.00
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Метална боја:
микс
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
Rivca
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
копчето хривнија
is_customized:
Yes
Материјал:
кожа
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Функција:
Моден
Метали Тип:
pu
Број На Модел На:
кожа копчето хривнија
Должина:
22.5cm

Најдобри понуди