• Обновено
D01793 ОЕМ ODM топла продажба Snap Копчето rivca копчето одговара на оригиналот копчето хривнија

D01793 ОЕМ ODM топла продажба Snap Копчето rivca копчето одговара на оригиналот копчето хривнија

Rating 
DEN 36.00
DEN 59.04
-39 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Rivca
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Должина:
18mm Snap button
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
fit 18mm button bracelet

Најдобри понуди