• Обновено
година Kalen Модната Панк Черепот Нерѓосувачки Челик Шарм Нараквици Рок Кул Нараквици&Алки Мажите Pulsera Накит за Подарок За Пријатели

година Kalen Модната Панк Черепот Нерѓосувачки Челик Шарм Нараквици Рок Кул Нараквици&Алки Мажите Pulsera Накит за Подарок За Пријатели

Rating 
DEN 758.00
DEN 972.00
-22 %

Залиха
Во магацинот.


Големина на : 230*14mm WT : 66g
Исклучителна Занает
Вистински Шут
Фирма И Лесно Поврзување

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Kalen
Обликотшема:
Скелетот
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
KB38610-D
Стил:
Панк
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Композитни класа
Функција:
Декоративни

Најдобри понуди