• Обновено
Бесплатен превозот 10мм multicolor кристално стакло монистра и бело, отворајќи топката нараквица со кристали изолација roundles за одмор подарок

Бесплатен превозот 10мм multicolor кристално стакло монистра и бело, отворајќи топката нараквица со кристали изолација roundles за одмор подарок

Rating 
DEN 204.00
DEN 287.52
-29 %

Залиха
Во магацинот.


Појавување На Објектот На Располагање
Прицврстување : Рашири Хривнија
Димензии : 10мм Костим Накит Материјал : бела, отворајќи топката ,Сребро Позлатен spacer и Стаклени монистра
По продажбата и повратни информации
Вашето задоволство е афирмација на нашата работа.Тоа е нашата голема извршување. Ако сте задоволни со нашите производи ќе нареди, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!
Големи нарачки
Големи купувачи може да контактирате со нас за големи нарачки, ќе им понуди најевтина цена за вас во прв пат
Плаќање
Зачувам е безбедно за двете купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.
Ако имате потреба да користите други плаќања на,ве молиме слободно да не контактирате по е-пошта или пораки.
Ние ќе испорака на стоката да ви откако пристигна пари
Испорака
Ние препорачуваме превозот метод што се наведени на страната
Се разбира, можете исто така да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. ние ќе ја цитираше најниска цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,FEDEX,ТНТ, итн за да можете да изберете.
Ако сакате ни да брод на пакет преку посебен начин, како "кина пост бавен начин",ве молиме контактирајте со нас.
Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас!
За Нас
Hongen додаток е веледрогерија, специјализирана во производство и продажба на видови на модата jewelries и додатоци, облека, додатоци и украси. Ние сме силен тим да понуди висок квалитет на производите и одлична услуга; ние продаваме нашите производи во целиот свет со брза испорака и совесни за пакување. Добредојден за да ги видите нашите производи преку нашата продавница, ќе видите многу убави производи.
Сакате да имате добар шопинг тука и имаат пријатен ден!!

Основни карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Стакло
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
18.5cm
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Лице
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
MOODPC
is_customized:
Yes

Најдобри понуди