• Обновено
L103 Топла Boho Панк Bijoux Мода Гроздобер Бесконечност 8 Кожни Нараквици За Жените Подарок трговија на Големо Алки Мажите Накит pulseras

L103 Топла Boho Панк Bijoux Мода Гроздобер Бесконечност 8 Кожни Нараквици За Жените Подарок трговија на Големо Алки Мажите Накит pulseras

Rating 
DEN 14.00
DEN 27.36
-49 %

Залиха
Во магацинот.


сличен стил на ѓердан
Превозот :
Цел $5 ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Цел>= $5 ,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
или Ali Express Стандард за Испорака
или Epacket, САД)
Цел>= $150 , International Express( како на пример, DHL,EMS,Aramex или други комерцијални Курир,Освен Оддалечените Области)
ние прифаќаме пад на превозот
Се враќа :
Ние нудиме 100% задоволството на вашето купување,Парите назад беше гарантира на сите наши објекти,Во случај дека не сте задоволни со тоа,ние wll процесот на наплата откако ќе се врати тоа.Колку што предмети се во иста состојба,но, превозот цена ќе на вашата страна.ни e-mail секогаш кога имате било каков проблем со предмети да ви донесе од нас,па ве молиме немојте само да ни остави лош повратни информации.
Забелешки :
еве некои предлог за чување на вашиот накит да ги задржи во добра состојба за подолго време.
1.ве молиме не го ставајте вашиот накит во пот рака или да ги стави во вода.
2.ве молиме не го носат истиот оној накит, за цело време,го користите вашиот различни накит за возврат.
3.стави во кутија за накит кога ќе не носи тоа,да ги задржи од влажен воздух и прашина.
3.ве молиме да не се судираат со други тешко предмети.
благодарение толку многу за вашето трпение!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
изјава хривнија
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
guangtuo
Материјал:
кожа
Функција:
Убавина
pulseira masculina:
хривнија мажи
Нараквици & Алки:
pulseira feminina
pulseras:
pulseras mujer
шарм хривнија:
Европската & Американски Хривнија
бесконечност хривнија:
датум партија годишнината ангажман свадба, роденден подарок нараквици
кожа хривнија:
Подарок за Денот на вљубените
мажите накит:
19+5cm
нараквици за жени:
сомот јаже хривнија

Најдобри понуди