• Обновено
10pcs/многу Случаен Мешавина на Стилови Боја Snap Копчиња 18mm Печатење на Стакло Cabochon Одговара DIY Snap Нараквици&Алки Накит ZB318

10pcs/многу Случаен Мешавина на Стилови Боја Snap Копчиња 18mm Печатење на Стакло Cabochon Одговара DIY Snap Нараквици&Алки Накит ZB318

Rating 
DEN 82.00
DEN 144.00
-43 %

Залиха
Во магацинот.


започнете
Напомена :
1 : Стаклени прилепува копчиња метална рамка , обезбедување на квалитет .
2 : спецификација на Производот : 18 мм во diam
3 : Производ тежина : 3 g 4 : Производ материјал : стакло
Вашата нарачка ќе биде предаден во рамките на 12-72 часа по уплатата. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Ви благодариме!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ZB318
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Спиење Tracker
Бренд Име:
XINNVER
Пол:
Унисекс
Функција:
Декорација
Предмети име:
Ѓумбирот Прилепува копчето
Тоа snao копчето:
Одговара 18-20mm копчето накит
Прилепува Големина:
дијаметар 18mm
за накит:
Копчето Прилепува Накит
Is_customized:
Yes
Прилепува:
Личност стил
ОДГОВАРА ЗА:
Snap Бразлетна , Прстен , Ѓердан
одговараат за:
Жени , Жени, Девојки
За Нас:
Snap Копчето Материјали

Најдобри понуди