• Обновено
F686 F686-ZZ F686ZZ F686-2Z F686Z zz z 2z DDLF-1360ZZ Flanged Страната Длабоко Ритам Топката Лежишта 6 x 13 x 5mm Висок Квалитет

F686 F686-ZZ F686ZZ F686-2Z F686Z zz z 2z DDLF-1360ZZ Flanged Страната Длабоко Ритам Топката Лежишта 6 x 13 x 5mm Висок Квалитет

Rating 
DEN 12.00

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Бренд Име:
ZOKOL
Број На Модел На:
Стандард
Капацитет На Моторот:
Стандард
Површина Грубост:
Ра 0.05
Материјал:
Стандард
Премази:
Стандард
Структура:
Стандард

Најдобри понуди