• Обновено
MF63ZZ F673 F673-ZZ F673ZZ F673-2Z F673Z zz z 2z MF63-ZZ MF63 Flanged Страната Длабоко Ритам Топката Имајќи 3 x 6 x 2,5 mm Висок Квалитет

MF63ZZ F673 F673-ZZ F673ZZ F673-2Z F673Z zz z 2z MF63-ZZ MF63 Flanged Страната Длабоко Ритам Топката Имајќи 3 x 6 x 2,5 mm Висок Квалитет

Rating 
DEN 8.64

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Бренд Име:
ZOKOL
Број На Модел На:
Стандард
Капацитет На Моторот:
Стандард
Површина Грубост:
Ра 0.05
Материјал:
Стандард
Премази:
Стандард
Структура:
Стандард

Најдобри понуди