• Обновено
F6700 F6700-ZZ F6700ZZ F6700-2Z F6700Z zz z 2z Flanged Страната Длабоко Ритам Топката Лежишта 10 x 15 x 4mm Висок Квалитет

F6700 F6700-ZZ F6700ZZ F6700-2Z F6700Z zz z 2z Flanged Страната Длабоко Ритам Топката Лежишта 10 x 15 x 4mm Висок Квалитет

Rating 
DEN 16.32

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Бренд Име:
ZOKOL
Број На Модел На:
Стандард
Капацитет На Моторот:
Стандард
Површина Грубост:
Ра 0.05
Материјал:
Стандард
Премази:
Стандард
Структура:
Стандард

Најдобри понуди