• Обновено
F684 F684-ZZ F684ZZ F684-2Z F684Z zz z 2z DDLF-940ZZ Flanged Страната Длабоко Ритам Топката Лежишта 4 x 9 x 4mm Висок Квалитет

F684 F684-ZZ F684ZZ F684-2Z F684Z zz z 2z DDLF-940ZZ Flanged Страната Длабоко Ритам Топката Лежишта 4 x 9 x 4mm Висок Квалитет

Rating 
DEN 12.96

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Бренд Име:
ZOKOL
Број На Модел На:
Стандард
Капацитет На Моторот:
Стандард
Површина Грубост:
Ра 0.05
Материјал:
Стандард
Премази:
Стандард
Структура:
Стандард

Најдобри понуди