• Обновено
F674 F674-ZZ F674ZZ F674-2Z F674Z zz z 2z MF74ZZ MF74 MF74-zz Flanged Страната Топката Имајќи 4 x 7 x 2,5 mm Висок Квалитет

F674 F674-ZZ F674ZZ F674-2Z F674Z zz z 2z MF74ZZ MF74 MF74-zz Flanged Страната Топката Имајќи 4 x 7 x 2,5 mm Висок Квалитет

Rating 
DEN 13.92

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Бренд Име:
ZOKOL
Број На Модел На:
Стандард
Капацитет На Моторот:
Стандард
Површина Грубост:
Ра 0.05
Материјал:
Стандард
Премази:
Стандард
Структура:
Стандард

Најдобри понуди