• Обновено
F6901 F6901-ZZ F6901ZZ F6901-2Z F6901Z zz z 2z Flanged Страната Топката Лежишта 12 x 24 x 6mm Висок Квалитет

F6901 F6901-ZZ F6901ZZ F6901-2Z F6901Z zz z 2z Flanged Страната Топката Лежишта 12 x 24 x 6mm Висок Квалитет

Rating 
DEN 20.64

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Бренд Име:
ZOKOL
Број На Модел На:
Стандард
Капацитет На Моторот:
Стандард
Површина Грубост:
Ра 0.05
Материјал:
Стандард
Премази:
Стандард
Структура:
Стандард

Најдобри понуди