• Обновено
F683 F683-ZZ F683ZZ F683-2Z F683Z zz z 2z F638/3 DDLF730ZZ Flanged Страната Длабоко Ритам Топката Лежишта 3 x 7 x 3мм Висок Квалитет

F683 F683-ZZ F683ZZ F683-2Z F683Z zz z 2z F638/3 DDLF730ZZ Flanged Страната Длабоко Ритам Топката Лежишта 3 x 7 x 3мм Висок Квалитет

Rating 
DEN 12.96

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Бренд Име:
ZOKOL
Број На Модел На:
Стандард
Капацитет На Моторот:
Стандард
Површина Грубост:
Ра 0.05
Материјал:
Стандард
Премази:
Стандард
Структура:
Стандард

Најдобри понуди