• Обновено
F6002 F6002-ZZ F6002ZZ F6002-2Z F6002Z zz z 2z Flanged Страната Длабоко Ритам Топката Лежишта 15 x 32 x 9mm Висок Квалитет

F6002 F6002-ZZ F6002ZZ F6002-2Z F6002Z zz z 2z Flanged Страната Длабоко Ритам Топката Лежишта 15 x 32 x 9mm Висок Квалитет

Rating 
DEN 29.28

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Бренд Име:
ZOKOL
Број На Модел На:
Стандард
Капацитет На Моторот:
Стандард
Површина Грубост:
Ра 0.05
Материјал:
Стандард
Премази:
Стандард
Структура:
Стандард

Најдобри понуди